Kontaktujte nás

Standardy a vybavení

zobrazit více

STAVEBNÍ KONSTRUKCE DOMU

Podívejte se na všechny výhody novostavby, kvalitní omítky i stavební konstukci. Díky kvalitnímu zateplení se Vám provozní náklady sníží na minimum a ještě díky dokonalému odhlučnění uslyšíte i špendlík na zem spadnout.

zobrazit více

POVRCHOVÉ ÚPRAVY

Samozřejmostí jsou kvalitní sádrové omítky, praktické a dobře vypadající podlahy. A co teprve koupelna, kde začínáte a končíte Váš den, ta se Vám musí obzvláště líbit a to se budeme snažit splnit.

zobrazit více

VYBAVENÍ BYTOVÝCH JEDNOTEK

Snažili jsme pro Vás vybrat zařízení Vašich bytů tak, aby bylo moderní, praktické a dlouho Vám vydrželo. Určitě se Vám bude líbit komfort tříkomorových oken, kvalitní laminátové podlahy Egger, německy precizní baterie Hansgrohe, nebo smaltová vana Kaldewei. Každá místnost Vašeho bytu bude vybavena vypínači ABB Time.

zobrazit více

SOUPIS VÝROBKŮ NEOBSAŽENÝCH V ROZSAHU DÍLA

V případě, že jakoukoliv věc z tohoto seznamu budete ve Vašem novém bytě chtít, nevadí.... Bude pro nás maličkostí se s Vámi dohodnout na jejím dodělání.

Klientstý standard je měřítkem a ukazatelem kvality, stavitel si vyhrazuje právo na změnu výrobku ve stejné kvalitativní úrovni.

Stavitel: POZEMSTAV a. s.


Pozemstav

Prodejce: JH REALITY


Pozemstav