Kontaktujte nás

Standardy a vybavení

zobrazit více

STAVEBNÍ KONSTRUKCE DOMU

Podívejte se na všechny výhody novostavby, kvalitní omítky i stavební konstukci. Díky kvalitnímu zateplení se Vám provozní náklady sníží na minimum a ještě díky dokonalému odhlučnění uslyšíte i špendlík na zem spadnout.

zobrazit více

POVRCHOVÉ ÚPRAVY

Samozřejmostí jsou kvalitní sádrové omítky, praktické a dobře vypadající podlahy. A co teprve koupelna, kde začínáte a končíte Váš den, ta se Vám musí obzvláště líbit a to se budeme snažit splnit.

zobrazit více

VYBAVENÍ BYTOVÝCH JEDNOTEK

Snažili jsme pro Vás vybrat zařízení Vašich bytů tak, aby bylo moderní, praktické a dlouho Vám vydrželo. Určitě se Vám bude líbit komfort oken s trojskly, kvalitní laminátové podlahy Egger, německy precizní baterie Hansgrohe, nebo smaltová vana Kaldewei. Každá místnost Vašeho bytu bude vybavena vypínači ABB Time.

zobrazit více

SOUPIS VÝROBKŮ NEOBSAŽENÝCH V ROZSAHU DÍLA

V případě, že jakoukoliv věc z tohoto seznamu budete ve Vašem novém bytě chtít, nevadí.... Bude pro nás maličkostí se s Vámi dohodnout na jejím dodělání.

Klientstý standard je měřítkem a ukazatelem kvality, stavitel si vyhrazuje právo na změnu výrobku ve stejné kvalitativní úrovni.

Stavitel: POZEMSTAV a. s.


Pozemstav

Prodejce: JH REALITY


Pozemstav