Kontaktujte nás

Financování

Hypoteční kalkulačka

půjčka (Kč):
úrok (%):
doba splácení (let):

Úhrada kupní ceny je rozdělena do několika splátek


 1. První splátka (rezervační poplatek) činí 50 000 Kč včetně DPH a je splatná do pěti pracovních dnů od podpisu rezervační smlouvy (tato částka je součástí kupní ceny).
 2. Druhá splátka, 10 % z kupní ceny včetně DPH (včetně rezervačního poplatku) je splatná do deseti pracovních dnů od podpisu smlouvy o smlouvě budoucí kupní.
 3. Třetí splátka, 30 % z kupní ceny včetně DPH je splatná do deseti pracovních dnů od výzvy investora, po dokončení základů a zahájení provádění zdiva.
 4. Čtvrtá splátka, 30 % z kupní ceny včetně DPH je splatná do deseti pracovních dnů od výzvy investora, po dokončení hrubé stavby.
 5. Pátá splátka 20% po vyzdění vnitřních příček
 6. Doplatek, 10 % u kupní ceny včetně DPH, je pak třeba zaplatit do deseti pracovních dnů od výzvy investora. Investor Vás vyzve k jeho úhradě po vydání kolaudačního souhlasu.


Pokud by Vám standardní platební kalendář nevyhovoval, můžeme Vám nabídnout i jiné další varianty splátek. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.

Financování prostřednictvím hypotečního úvěru


V případě, že pro úhradu části kupní ceny uvažujete o využití hypotečního úvěru, připravili jsme pro Vás s naším hypotečním makléřem nabídku financování za nejvýhodnějších podmínek na trhu. Samozřejmě pro přizpůsobíme splátkový kalendář dle požadvků úvěrující banky.

 •  porovnání hypoték všech bank
 •  snížené úrokové sazby pro klienty projektu
 •  nulový poplatek za zpracování hypotéky
 •  nulový poplatek za správu hypotéky
 •  odhad bytu zdarma


Hypoúvěr

Stavitel: POZEMSTAV a. s.


Pozemstav

Prodejce: JH REALITY


Pozemstav