Kontaktujte nás
Proč bydlet na Kostelecké ul.
Bydlení v srdci města
Aktuality
Aktuálně prodáno: 24 bytů z celkového počtu 24 bytů.

Bydlení u cyklostezky

Na rozdíl od všech ostatních projektů tento dům nestojí u rušné dopravní tepny. Dům bude bezprostředně sousedit s nově budovanou cyklostezkou městem Prostějovem spojující Melantrichovu a Kosteleckou ulici. Po této cyklostezce se pohodlně dostanete přímo do centra, nebo naopak k Vašim volnočasovým aktivitám, které se nachází téměř za domem.

Prohlídka okolí

Stylové moderní bydlení

Moderní budova s promyšleně navrženými dispozicemi bytů velikosti 2+kk až 4+kk, parkovací stání v suterénu domu i na pakrovišti u domu, výtah ze suterénu až do podlaží, v kterém budete mít byt. U každého bytu je balkón, či prostorná lodžie. V 5. podlaží se nachází byty s terasami, z kterých budete mít úžasný výhled na centrum města.

Zavolejte a my Vám ukážeme dokončený byt, který jste si vybrali...

Bydlení, kde je vše po ruce

Svůj volný čas věnujete rodině, koníčkům a odpočinku. Všechno pro tyto činnosti máte po ruce. Na náměstí do kavárny se dostanete pětiminutou procházkou, doslova za domem je sportovní centrum Prostějova, na relaxaci do biokoridoru Hloučela je to jen pět minut Vašeho času.

Bydlení v srdci města

Kvalitní konstrukce domu zajišťuje maximální důraz na to, aby se Vám bydlelo opravdu moderně. A u moderního bydlení je nejdůležitější, aby Vás nikdo nerušil. K tomuto účelu jsme pro Vás vybrali kvalitní plastová okna s trojskly a dokonalé zateplení domu o tl. 200 mm. K větrání bytů slouží akustické větrací štěrbiny, které zabezpečují dostatečný přísun čerstvého vzduchu bez větrání otevřenými okny. V bytě Vás budou každý den překvapovat kvalitní sádrové omítky, úžasné laminátové podlahy a krásné vnitřní dveře v dezénu dřeva, včetně zárubní. V koupelně budete odpočívat ve smaltované vaně Kaldewei a voda Vám bude téct z kvalitních baterií Hansgrohe.

Nadstandardní standard

Aktuality

28. 2. 2019 Rozšířili jsem pro Vás galerii o fotografie průběhu výstavby

20. 6. 2018 - Nové dispozice bytů, máme pro Vás větší výběru bytů 2+kk a 3+kk.

27. 4. 2018 - Zavolejte a my Vám ukážeme dokončený byt, který jste si vybrali...

7. 3. 2018 - V prodejně Siko koupelny byla pro Vás vytvořena vzorová koupelna

Stavitel: POZEMSTAV a. s.


Pozemstav

Prodejce: JH REALITY


Pozemstav