Kontaktujte nás

O nás

o nas Stavitel

Výstavbu projektu REZIDENCE KOSTELECKÁ, zajišťuje firma Pozemstav, založena v roce 1991, která vznikla odkoupením významné části podniku Pozemní stavby Prostějov. V roce 1998 se stala akciovou společností. V současné době patří firma mezi významné stavitele v regionu s navazujícími projekty po celé České republice. Mezi významné realizace patří výstavba Městských domů Wichterlova ul. v Prostějově, bytových domů v Prostějově - Krasicích a REZIDENCI KRASICE postavené na Západní ulici, viladomů v Kutné Hoře, výstavba bytového domu v Praze Ďáblicích a jiné projekty v České republice. Heslo firmy "Vaše stavby v rukách odborníků" jasně nastiňuje, že o realizaci projektu se bude starat 70 zkušených zaměstnanců firmy Pozemstav.

o nas Architekt

Byty byli navrženy pro VAŠE BYDLENÍ JAKO V BAVLNCE. Spousta prostoru, velká okna, prostorné balkony a k tomu všude blízko. A ještě k tomu dostatek parkovacích míst, garáží, smyslně navržených úložných prostor a velkoryse navrženého společného prostoru. Zkrátka vše, co potřebujete k tomu, aby bydlení bylo pro Vás maximálně komfortní. Na projektu REZIDENCE KOSTELCKÁ se podílelo renomovené architekonické studio.

STYLE STUDIO s. r. o., ing. arch. Petr Gottwald

o nas Prodejce

Na naši realitní kancelář se můžete obracet kdykoli během výběru bytu nebo následné koupě. Pomůžeme Vám s každým dotazem, případně i při jednání s právníky nebo Vaší bankou.

Těšíme se na Vás Váš tým JH REALITY

Stavitel: POZEMSTAV a. s.


Pozemstav

Prodejce: JH REALITY


Pozemstav