Kontaktujte nás

Popis projektu

popis projektu Nevěříte, že se dá bydlet jako v bavlnce v centru Prostějova a nemít u domu rušnou ulici se stovkami projíždějících aut pod okny? Je to možné, stavitel Pozemstav a. s. pro Vás vybral lokalitu, která spojuje klid, centrum Prostějova, jeho sportovní srdce se sportovišti a biokoridor Hloučela pro Vaše procházky. Ke všem těmto bodům se navíc pohodlně dostanete po cyklostezce, kterou bude budovat město Prostějov namísto původní železniční vlečky.

popis projektu Dům bude postaven za stávající bytovou výstavbou Kostelecké ul. v dostatečné vzdálenosti tak, aby byl Váš nový byt v klidném prostředí. K domu bude zajištěn příjezd pro automobily z Kostelecké ulice. Okolí domu bude upraveno parkovou úpravou s dostatkem parkovacích míst, nebo pro Vás připravenými parkovacími místy v suterénu domu. Díky umístění domu prakticky v centru města je Vám k dispozici kompletní občanská vybavenost. Vzdálenost na náměstí T. G. Masaryka je pětiminutovou pěší procházkou.

popis projektu Byty vel. 2+kk až 4+kk jsou umístěny v moderně pojaté pětipodlažní budově s parkovacímí místy v bezpečném prostoru suterénu domu. Veškerá podlaží domu jsou se suterénem propojena výtahem. Všechny byty jsou dostatečně slunné a orientované na všechny světové strany. Obzvláště byty ve vyšších podlažích a zejména byty v 5. NP s prostornými terasami mají úžasný výhled na centrum Prostějova. V sousedství domu je stávající bytová výstavba a postupně se lokalita mění na bytovou se spoustou nových bytových domů na Kostelecké ul. Nedaleko domu probíhá výstavba moderního sídla softwarové firmy Melzer. Byty jsou vybaveny prostornými balkony, lodžiemi, nebo terasami. Většina bytů má šatnu, ke každému bytu je dispozici sklepní box v přízemí nebo suterénu domu. Všechny byty splňují náročné protihlukové normy, takže se Vám bude spát jako v bavlnce. Díky rozmanitosti uspořádání bytů bude tento projekt vyhovovat zejména těm, kteří neradi slevují ze svých nároků, jsou aktivní lidé a dovedou využívat veškeré klady bydlení ve městě.

popis projektu Bytový dům je umístěn přesně uprostřed mezi hlavním náměstím v Prostějově a jeho sportovním srdcem, které zejména reprezentuje hotel Tennisclub na Kostelecké ul., kde najdete tenisové kurty, squash, badminton, saunu, bowling. Dále pak zimní stadion, fotbalový stadion, městské lázně, víceúčelovou halu a zelený biokoridor místní říčky Hloučela. Veškeré tyto aktivity jsou v pětiminutovém dosahu od domu po cyklostezce. V centru města najdete bezpočet restaurací, kaváren a obchodní galerii Zlatá brána. V blízkém okolí je mateřská škola, 3 základní školy, nemocnice aj.

Stavitel: POZEMSTAV a. s.


Pozemstav

Prodejce: JH REALITY


Pozemstav