O projektu

Dovolujeme si Vám nabídnout 2. etapu úspěšného projektu prodeje stavebních pozemků v Prostějově, místní části Vrahovice. Místní část Vrahovice se nachází ve východní části města a tyto pozemky navazují na již stávající zástavbu rodinných domů. V první etapě jsme nabízeli 13 stavebních pozemků nacházející se na ulicích Karla Svobody a Jaroslava Štaidla, které jsou již zastavěny volně stojícími rodinnými domy. V 2. etapě je pro Vás připraveno 15 stavebních pozemků. Stavební pozemky lze dle přání spojit do větších celků. Lokalita je naprosto rovinatá, za pozemky se nachází železniční trať, která je oddělena od pozemků naprosto neprostupnou zelení. Parcely se nachází na okraji Vrahovic a plynule rozšiřují tuto již obydlenou lokalitu.

Pozemky

Atraktivní stavební pozemky ideálního téměř čtvercového tvaru a cenově zajímavé pozemky v zadní části projektu se nacházejí ve velmi klidné slunné lokalitě chráněné ze severu vzrostlým stromořadím a keři. Pozemky plynule navazují na původní výstavbu rodinných domů místní části města a již zastavěné pozemky první etapy projektu. Výměry jednotlivých pozemků jsou od 713 m2 do 940 m2. Inženýrské sítě jsou vyvedeny na pozemky (elektřina, voda, kanalizace), obslužná komunikace je dlážděná zámkovou dlažbou, veřejné osvětlení. Přípojka zemní plynu není zřízena.


Geometrický plán

Technická a dopravní infrastruktura

Na každý pozemek je vyveden obecní vodovod a kanalizace, zřízena přípojka elektřiny. Obousměrná dlážděná komunikace je kolmá na ulici Václava Talicha a je vybudována ze zámkové dlažby, veřejné osvětlení.

Občanská vybavenost

Komplexní občanská vybavenost je velmi dobře přístupná. V docházkové vzdálenosti jsou mateřské i základní školy. Ve vzdálenosti 300 m na Vrahovické ulici se nachází autobusová zastávka a 500 m je vzdálenost na hlavní vlakové nádraží. Vyhlášená zahradní restaurace na rybníčku je 150 m od pozemků. Do centra města se dostanete do 20 min. pěší chůzí. Velmi dobrý je přístup na dálnici Brno – Olomouc.


Ikona dálnice
Dálnice
Brno - Olomouc
3 min
Ikona autobus
Autobus
300 m
 
Ikona vlak
Vlak
500m
 
Ikona škola
Škola, školka
400 m
 
Ikona obchod
Nákupy
Albert
500 m

Umístění projektu

Umístění projektu Slunné pozemky Prostějov, Vrahovice