O projektu

Dovolujeme si Vám nabídnout hrubé stavby šesti dvojdomů a jednoho samostatného domu v ulicích Jiřího Štaidla a Karla Svobody v Prostějově, místní části Vrahovice. V bezprostředním okolí domů je již dokončena výstavba nových samostatně stojících rodinných domů a tyto domy přirozeně zakončují výstavbu celé lokality. Místní část Vrahovice se nachází ve východní části města a plynule na město navazuje. Domy tvoří ucelený architektonicky jednolitý celek a uzavírají tak ulice s novou výstavbou. Za zahradami domů se nachází železniční trať oddělena od zahrad naprosto neprostupnou zelení.

Domy

Hrubé stavby 6 dvojdomů a jednoho samostatného domu jsou navrženy jako moderní dvoupodlažní stavba s plochou střechou na pozemcích vel. od 567 m2 do 759 m2. Domy mají shodnou dispozici 4+kk, o podlahové ploše 133 m2 s krytým parkovacím stáním. Domy budou napojeny na inženýrské sítě, obecní vodu, kanalizaci (včetně vodoměrné a revizní šachty) a elektřiny (3x 25 A). Dešťové vody jsou svedeny do retenční jímky a vsaku. V přízemí domů se nachází zádveří, chodba se schodištěm, obývací pokoj s kuchyní, koupelna (sprch. kout, WC, umyvadlo) a technická místnost. V patře jsou 3 obytné místnosti a koupelna (vana, umyvadlo, WC, místo pro pračku).


Standardy

Občanská vybavenost

Komplexní občanská vybavenost je velmi dobře přístupná. V docházkové vzdálenosti jsou mateřské i základní školy. Ve vzdálenosti 300 m na Vrahovické ulici se nachází autobusová zastávka a 500 m je vzdálenost na hlavní vlakové nádraží. Vyhlášená zahradní restaurace na rybníčku je 150 m od pozemků. Do centra města se dostanete do 20 min. pěší chůzí. Velmi dobrý je přístup na dálnici Brno – Olomouc.


Ikona dálnice
Dálnice
Brno - Olomouc
3 min
Ikona autobus
Autobus
300 m
 
Ikona vlak
Vlak
500m
 
Ikona škola
Škola, školka
400 m
 
Ikona obchod
Nákupy
Albert
500 m

Umístění projektu

Umístění projektu Slunné domy Prostějov, Vrahovice