ŽIVOTNÍ PROSTOR V MODERNÍM POJETÍ | Bytový dům Žeranovská, Prostějov

O projektu

mapa

Lokalita

Dům se nachází v centru města Prostějova, plynule navazuje na stávající městskou zástavbu ulice. Ideální poloha domu v centru Vám zajistí blízké sepětí s tepem města. Vzdálenost na náměstí T. G. Masaryka, které tvoří centrum Prostějova je pouhé 3 minuty, v okolí mateřská škola, základní škola. Pobočka Komerční banky, České pošty doslova "za rohem". Novostavba domu dotváří ucelenou soubor novostaveb v okolí, které tvoří především nová budova "Centra zdraví" na Vodní ulici. Žeranovská ulice je jednou vyhledávaných ulic na bydlení, vzhledem k její výhodné poloze a dovede Vás k městskému rybníku a Kolářovým sadům, které tvoří zelené plíce města.

bytový dům

Bytový dům

Novostavba domu je velmi moderně pojatá stavba navržená architektonickým studiem Knesl Kynčl architekti s.r.o. a je ojedinělou nadčasou stavbou realizovanou v Prostějově. Celý bytový dům je koncipován jako nájemní a jeho správu bude zajišťovat zástupce majitelů. Dům je navržen jako pětipodlažní stavba s nebytovými prostory, parkovacími místy a zázemím k bytům umístěným v přízemí. V prvním až čtvrtém patře jsou umístěny nájemní byty vel. 2+kk a 3+kk o výměře od 67 m2 do 98 m2 s balkony, či terasami od 5,5 m2 až po největší terasu o výměře 47 m2. V domě je k dispozici výtah. Vytápění domu je navrženo centrální plynové spolu s ohřevem vody s měřiči spotřebovaného tepla a vody v každém bytě. Každý byt má vlastní elektroměr. Úklid společných prostor bude zajištěn agenturou.

vybavení bytů

Vybavení bytů

Byty k pronájmu se nachází v 2 až 5 nadzemním podlaží domu. Byty v 2 nadzemním podlaží jsou k dispozici s terasou s velikostí nad 30 m2, byt ve 4 nadzemním podlaží má terasu dokonce o velikosti 47 m2. Ostatní byty mají k dispozici balkon o velikosti 5,5 m2. Všechny byty mají k dispozici sklepní box v přízemí domu o velikosti 2,5 m2. Byty jsou vybaveny osvětlením ve všech místnostech, laminátovými podlahami, kuchyňskou linkou, včetně vestavěného sporáku, společnou televizní anténou a připojením k internetu prostřednictvím společnosti Infos. Koupelna je vybavena vanou, nebo sprchovým koutem, dle velikosti bytu, umyvadlem a WC. Každý byt má vlastní elektroměr, samostatné měření tepla a měřice teplé a studené vody. Ke každému bytu lze pronajmout parkovací místo na dvoře domu, k dispozici je 16 parkovacích míst.

podmínky pronájmu

Podmínky pronájmu

Nájemní smlouva se uzavírá na dobu určitou 1 rok s možností opce. Nájemné se platí spolu se zálohou na služby vždy do konce měsíce na další měsíc. Vyúčtování spotřeby energií a služeb provádí zástupce majitele ročně, nejméně jedenkrát. Při předání bytu se skládá zástupci majitele jistina ve výši 10.000 Kč. Zájemce o pronájem bytu skládá při rezervaci bytu zálohu zprostředkovateli ve výši jednoho měsíčního nájemného bez záloh na služby. Tato záloha se po podpisu nájemní smlouvy stává provizí zprostředkovatele.