ÚŽASNĚ PROSTORNÉ DOMY DOMAMYSLICE | Prostějov - u Žitné ul.

Standardy

RD Domamyslice RD Domamyslice

Standard nízkoenergetických rodinných domů GAMA PLUS

1. Základy
Obvodové stěny objektu budou založeny na železobetonových základových pasech se základovou spárou v nezámrzné hloubce, střední zdi jsou založeny na pasech o menší hloubce. Základové pasy jsou navrženy jako spolupůsobící se 150 mm tl. armovanou ŽB deskou na 150 mm pružném polštáři ze štěrkového podkladu.
PRO KAŽDÝ TYP DOMU, POZEMEK JE NÁVRH INDIVIDUÁLNÍ DLE STATIKY DOMU, GEODETICKÉHO ZAMĚŘENÍ POZEMKU A HYDROGEOLOGICKÉHO PRŮZKUMU.

2. Svislé nosné konstrukce
Obvodové nosné zdivo je navrženo z BLOKŮ TL. 440 mm.

3. Příčky
Navržené z tvarovek tl. 115...

4. Vodorovné nosné konstrukce
Strop JE monolitický z železobetonu, NEBO Z PANELŮ DLE ZDÍCÍHO SYSTÉMU.
Překlady nad otvory v obvodových stěnách a příčkách jsou navrženy jako typové ve zdícím systému.

5. Zastřešení objektů
ZASTŘEŠENÍ JE DLE TYPU DOMU.
Zastřešení je navrženo jako PULTOVÝ STŘECHA. Střešní plášť JE zateplen. Střecha bude provedena jako nevětraná s použitím parotěsné folie. Střešní krytina je navržena z FÓLIE.

6. Vnitřní omítky
Jsou JEDNOVRSTVÉ SÁDROVÉ.

7. Podlahy a dlažby
Podlahy jsou provedeny Z BETNOVÉHO POŤERU, VARIANTA ANHYDRID, s vloženou kročejovou izolací tl. min. 25 mm vE 2.NP. Jako nášlapné vrstvy v zádveří, WC a v koupelně je použita keramická dlažba RAKO v ceně do 400 Kč/m2. V technické místnosti, komoře je použita keramická dlažba RAKO v ceně do 200 Kč/m2. Konkrétní výběr bude Z PŘEDLOĚNÝCH vzorků (PŘÍKLAD VARIANT JE UVEDEN V ČÁSTI 8. OBKLADY). Ve všech místnostech, kde je navržena keramická dlažba a není zde obklad je uvažován keramický sokl ze stejného materiálu.
V ostatních místnostech je jako nášlapná vrstva navržena plovoucí laminátová CENĚ 350 Kč/m2/MATERIÁL.
V GARÁŽI JE NAVRŽENA HLAZENÁ BETONOVÁ PODLAHA.

8. Obklady
V místnostech WC, KOUPELNA jsou navrženy keramické obkladyi RAKO. V ceně do 400 Kč/m2. VÝŠKA OBKLADU NA WC 1,5 M, V KOUPELNĚ 2,1 M. Konkrétní výběr bude Z PŘEDLOĚNÝCH vzorků. Obklad za kuchyňskou linkou není součástí dodávky.

RD Domamyslice
Varianta rako sandstone plus
(v ceně není mozaika)
RD Domamyslice
varianta rako defile


9. Malby
Všechny místnosti domu budou vymalovány bílou otěruvzdornou malbou.

10. Tepelné izolace
Střecha bude zateplena 300 mm tl. vrstvouí. Podlaha 1.NP bude zateplena 100 mm tl. vrstvou z polystyrenu. OBVODOVÝ PLÁŠŤ JE ŘEŠEN VE ZDÍCÍM SYSÉMU S TERMOOMÍTKOU.. STĚNA ZÁKLADU JE ZATEPLENA 100 MM EXTRUDOVANÉHO POLYSTYRENU.

11. Izolace proti zemní vlhkosti
Bude provedena z modifikovaných pásů, která bude svařena s dokonale utěsněnými prostupy. Pásy budou mít od výrobce atest na zabránění prostupu radonu.

12. Zámečnické výrobky
Zámečnickým výrobkem je ZÁBRADLÍ FRANCOUZSKÝCH OKEN. Je provedeno jako TRUBKOVÉ V NÁTĚRU.

13. Truhlářské a plastové výrobky
Okna, balkónové dveře a vstupní dveře jsou navrženy jako plastové s fólií dle výběru architekta stavby. Systém je 6-komorový S TROJSKLY, Uw=0,83 W/M2/K. Garážová vrata jsou navržena jako SEKČNÍ, S POHONEM EL S DÁLKOVÝM OVLÁDÁNÍM. Barevné řešení DLE NÁVRHU ARCHITEKTA.
Vnitřní bytové dveře jsou dřevěné do obložkových dřevěných zárubní. Typ SEPOS VERTIKA SKLO LAMINOn (CPL LAMINO), V MÍSTNOSTECH WC, TECHNICKÁ MÍSTNOST, KOMORA JSOU DVEŘE PLNÉ. (DEKORY BUK, DUB, JAVOR, HRUŠKA, OŘECH, BÍLÁ, ŠEDÁ, WENGE). KOVÁNÍ TWIN DVOUDÍLNÉ ROZETOVÉ V CENĚ DO 600 KČ.

RD Domamyslice

Nášlapy schodiště (VÍCEPODLAŽNÍ DOMY) jsou provedeny jako dřevěné (LEPENÁ DESKA, DÝHA dub). Kuchyňská linka není součástí dodávky.

14. Klempířské výrobky
Oplechování na střechách, žlaby, vikýře, svody jsou provedeny z titanzinku, PŘÍPADNÉ POZINK S NÁSTŘIKEM (V SYSTÉMU SE STŘEŠNÍM PLÁŠTĚM).

15. Obvodový plášť
Bude proveden zateplením tl. 150 mm (POLYSTYREN, SILIKONOVÁ MINERÁLNÍ OMÍTKA). Barevné řešení bude upřesněno architektem stavby.

16. Vytápění, ZTI, vzduchotechnika
Objekt je vytápěn plynovým závěsným KONDENZAČNÍM kotlem V CENĚ 45.000 KČ, který je UMÍSTĚN V TECHNICKÉ místnosti. Kotel je kombinovaný pro vytápění a ohřev TUV. SE ZÁSOBNÍKEM TUV 120L. Topení je nízkoteplotní S PODLAHOVÝM TOPENÍM, V KOUPELNĚ JE OSAZEN ŽEBŘÍKOVÉ TĚLESO, V CENĚ 8000 KČ. Garáž je nevytápěná. PLYNOVÝ ROZVOD DO PROSTORU KOTELNY (TECHNICKÁ MÍSTNOST) PRO NAPOJENÍ KOTLE.
ROVODY KANALIZACE A VODY JSOU PLASTOVÉ.
ODVĚTRÁNÍ VENTILÁTORY JE ŘEŠENO PRO MÍSTNOSTI BEZ OKEN. PŘÍPRAVA PRO ODTAH DIGESTOŘE V KUCHYNI.

17. Zařizovací předměty:

Řada LAUFEN PRO

2.np:
1x Umývadlo 65 CM V CENĚ 2.390 KČ/KUS
1X BATERIE UMYVADLOVÁ V CENĚ 2.090 KČ/KUS 
1x WC ZÁVĚSNÉ, VČETNĚ SEDÁTKA V CENĚ 4.190 KČ
1x vana VANA 180/80 CM V CENĚ 6.190 KČ
1X BATERIE VANOVÁ SE SPRCHOU VANOVÁ BATERIE V CENĚ 2.590 KČ
1X sprchový kout šířksA 900 mm V CENĚ 13.590 KČ
1X SPRCHOVÁ BATERIE SE SPRCHOU V CENĚ 2.090 KČ 

WC:
1x UmývÁTKO 45/34 CM V CENĚ 1.190 KČ
1X BATERIE UMYVADLOVÁ V CENĚ 2.090 KČ 
1x WC ZÁVĚSNÉ, VČETNĚ SEDÁTKA V CENĚ 4.190 KČ

Technická místnost:
Vývod na pračku

Kuchyně:
Součástí dodávky jsou pouze vývody, žádné zařizovací předměty.

18. Elektroinstalace
Bude realizována světelná i motorová elektroinstalace (MĚĎ) a hromosvod (POZINK). Součástí dodávky je kompletní světelný rozvod (bez dodávky svítidel, při předání zde budou objímky se žárovkami) do všech místností. V každé místnosti je vypínač na světla a minimálně jedna zásuvka na 220 V. V KuchynI, pracovně, obývacím pokoji, dětských pokojích a v garáži jsou 4 zásuvky na 220 V. V garáži je navíc umístěna zásuvka na 380 V. Součástí dodávky je TRUBKOVÝ rozvod PRO STA (televize) do obývacího pokoje. LOŽNICE A POKOJŮ. ROZVODY STA NEJSOU SOUČÁSTÍ DODÁVKY. Materiál vypínačů a zásuvek je ABB Tango (VÝBĚR Z 9 BAREV).

RD Domamyslice

19. VENKOVNÍ ÚPRAVY
OPLOcení pozemku – drátěný plot z poplastovaného pletiva výšky 150 CMM V rozsahu dle situace objektu.
Zpevněné plochy – rozsah dle situace objektu – před domem zámková dlažba – BArva pŕírodnÍ Šedá, tl. 80 mm, skladba navźena pro pojezd osobních automobilŮ. Terasa za domem – plošNÁ dlaŽBA TL. 40 MM.
VÝVOD STUDENÉ VODY NA FASÁDĚ DOMU.
ZELENÉ PLOCHY – ZATRAVNĚNÉ

VYBAVENÍ A MATERIÁLY LZE MĚNIT NA ZÁKLADĚ INDIVIDUÁLNÍ DOHODY FORMOU KLIENTSKÝCH ZMĚN.

VEŠKERÉ CENY JSOU UVEDENY, VČETNĚ DPH.

JEDNOTLIVÉ TYPY DOMU, KTERÉ NAŠE SPOLEČNOST DODÁVÁ, MOHOU MÍT ODLIŠNÁ TECHNICKÁ ŘEŠENÍ a vybavení. v tomto případě platí popis z nabídkových listů těchto domů.

PLATNOST STANDARDU OD 1. 5. 2016.
  Bližší informace

  Vaše jméno:

  Váš e-mail:

  Vaše zpráva:


  Investor a stavitel

  GAMA STAVBY

  GAMA stavby s.r.o.
  Dr. Mičoly 293/13
  796 07 Držovice (Prostějov)
  www.gamastavby.cz