posunout dolů

Město a park – harmonie bydlení

Rezidence U parku přímo navazuje na bytovou a individuální výstavbu v jihozápadní části Prostějova vznikající u nového parku s okrasným jezírkem, kde budou postupně vyrůstat čtyři nové bytové domy. Projekt moderních bytových domů bude osazen na okraj parku a do sousedství stávající výstavby s respektem k lokalitě.

O PROJEKTU

Vyjděte z domu do parku

Lokalita okolo Okružní ulice je jedna z posledních částí města na jeho jižním okraji, která, ač pro svoji blízkost centra města, byla dosud opomíjena pro novou zástavbu. I proto si dosud zachovala svůj tradiční charakter, který byl v poslední době nově objeven a zastavován rodinnými domky v sousedství nově založeného parku. Projekt tak plynule navazuje na původní bytovou zástavbu ul. B. Němcové a využívá naplno všech jejich kladů, zeleně, infrastruktury a dětského hřiště. Výhledu do parku, z kterého se můžete těšit byla propůjčena zvláštní cena děkanky zahradnické fakulty Mendelovy university v Brně „Park roku 2021“.

LOKALITA
Park roku 2021

Vyberete si podle Vašich představ

Bytový dům nabízí 23 bytů v rozmanitých dispozicích od 2+kk až po prostorný byt 4+kk s velkorysou terasou. Z této nabídky si jistě vyberete byt podle Vašich představ. Všechny byty disponují prostornými balkony, lodžiemi a byty v nejvyšším podlaží velkorysými terasami.

NABÍDKA BYTŮ

Nadčasová architektura s parkem za zády

Rezidence U parku bude tvořena čtyřmi bytovými domy s parkováním v suterénu a na veřejném parkovišti okolo domů. Domy budou postaveny tak, aby byly v maximálním sepětí se stávající bytovou výstavbou okolí a využily neskutečný potenciál nového parku. Pečlivě navržené dispozice bytů s dostatkem prostoru a fantastickým výhledem do parku, Vám zajistí příjemné bydlení a život ve Vašem novém bytě.

GALERIE