SLUNNÉ POZEMKY VRAHOVICE | Prostějov - Vrahovice, ul. Oskara Nedbala

O projektu

Slunné pozemky VrahoviceVe velmi příjemném místě vzdáleném jen patnáct minut od centra Prostějova, v místní části Vrahovice, Vám nabízíme sympatický projekt stavebních pozemků navazující na původní výstavbu rodinných domů. V minulosti v této lokalitě již vznikla Kubelíkova ulice s novou výstavbou samostatně stojících rodinných domů a tento projekt na tuto výstavbu vzdáleně navazuje. Lokalita je rovinatá, pozemky jsou orientované zahradami na východní a západní stranu, severní strana lokality bude uzavřena výstavbou dvojdomků, kterou bude celou zajišťovat developer. Z místa je hezký výhled na mírně zvlněnou krajinu severovýchodním směrem se vzrostlými stromy. Nové parcely jsou situovány na severozápadním okraji místní části Vrahovice.

Pozemky

Slunné pozemky VrahoviceAtraktivní stavební pozemky ideálního téměř čtvercového tvaru se nacházejí ve velmi klidné slunné lokalitě chráněné ze severu a východu vzrostlým stromořadím a plynule navazující na původní výstavbu rodinných domů místní části města. Výměry jednotlivých pozemků jsou od 598 m2 do 740 m2. Inženýrské sítě vyvedeny na pozemky (elektřina, voda, kanalizace), obslužná komunikace dlážděná zámkovou dlažbou, veřejné osvětlení. Přípojka zemní plynu není zřízena.

Technická a dopravní infrastruktura

Slunné pozemky VrahoviceNa každý pozemek je vyveden obecní vodovod a kanalizace, zřízena přípojka elektřiny. Obousměrná dlážděná komunikace navazuje na ulici Oskara Nedbala a Václava Talicha a je vybudována ze zámkové dlažby, veřejné osvětlení.

Lokalita

Slunné pozemky VrahoviceProstějov, místní část Vrahovice leží při východní straně města. Vrahovice mají výbornou dopravní dostupnost na dálnici D 46 Brno – Ostrava bez nutnosti projíždět centrem města. Lokalita přímo navazuje na původní výstavbu rodinných domů a prakticky pouze prodlužuje ulici Oskara Nedbala. Veškerá infrastruktura v místní části: mateřská škola, základní škola, nákupní možnosti, lékař, zahradní restaurace, městské koupaliště.