Hypoteční kalkulačka

půjčka (Kč):
úrok (%):
doba splácení (let):

Financování

Úhrada kupní ceny je rozdělena do několika splátek

1

První splátka (rezervační poplatek) činí 50 000 Kč včetně DPH a je splatná do pěti pracovních dnů od podpisu rezervační smlouvy (tato částka je součástí kupní ceny).

2

Druhá splátka, 10 % z kupní ceny včetně DPH (včetně rezervačního poplatku) je splatná do deseti pracovních dnů od podpisu smlouvy o smlouvě budoucí kupní.

3

Třetí splátka, 30 % z kupní ceny včetně DPH je splatná do deseti pracovních dnů od výzvy investora, po dokončení základů a zahájení provádění zdiva.

4

Čtvrtá splátka, 30 % z kupní ceny včetně DPH je splatná do deseti pracovních dnů od výzvy investora, po dokončení hrubé stavby.

5

Pátá splátka 20% po vyzdění vnitřních příček

6

Doplatek, 10 % u kupní ceny včetně DPH, je pak třeba zaplatit do deseti pracovních dnů od výzvy investora. Investor Vás vyzve k jeho úhradě po vydání kolaudačního souhlasu.


Pokud by Vám standardní platební kalendář nevyhovoval, můžeme Vám nabídnout i jiné další varianty splátek. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.


FINANCOVÁNÍ PROSTŘEDNICTVÍM HYPOTEČNÍHO ÚVĚRU

V případě, že pro úhradu části kupní ceny uvažujete o využití hypotečního úvěru, připravili jsme pro Vás s naším hypotečním makléřem nabídku financování za nejvýhodnějších podmínek na trhu.

  • porovnání hypoték všech bank
  • snížené úrokové sazby pro klienty projektu
  • nulový poplatek za zpracování hypotéky
  • nulový poplatek za správu hypotéky
  • odhad bytu / dmu zdarma