PÁR DOBRÝCH DŮVODŮ, PROČ BYDLET V PROJEKTU REZIDENCE KRASICE:

  1. SKVĚLÉ MÍSTO – Užijte si vytoužený klid propojený s výhodami města. Obojí budete mít na dosah.
  2. IDEÁLNÍ BYDLENÍ PRO KAŽDÉHO – Vybírejte podle sebe. Máme pro Vás připraveny byty různých velikostí a dispozic, okolí plné zeleně, balkony, lodžie, terasy, nebo dětské hřistě u domu. Záleží jen na Vás, čemu dáte přednost...
  3. SNADNÁ DOSTUPNOST DO CENTRA MĚSTA – nemusíte nikam spěchat. Ať už dáte přednost městské dopravě, autu, nebo kolu, vždy to bude do města kousek. A procházkou pěšky je to 20 min. přes úžasné Kolářovy sady.
  4. VEŠKERÁ OBČANSKÁ VYBAVENOST – Jedete z práce a po cestě máte vše potřebné, stihnete si nakoupit, zastavit se u lékaře, vyzvednout pizzu v restauaci, nebo si skočit do kostela. V dostupné vzdálenosti je vše, co budete potřebovat.
  5. PROMYŠLENÁ ARCHITEKTURA – V jednoduchosti je prostě krása. Tento projekt bude zrát jako víno. Čím déle v těchto domech budete bydlet, tím více oceníte nadčasovou architekturu tohoto projektu.
  6. TRADIČNÍ A VYHLEDÁVANÁ LOKALITA – jen bydlením v této části města dáte za pravdu všem, kteří to zde mají rádi. Kousek na Plumlovskou přehradu, duch malých vesnic, které na sebe navazují a které jsou dnes již součástí města.
  7. JE SPORT SOUČÁSÍ VAŠEHO ŽIVOTA? – Relaxujte aktivně. Kolo, brusle, běh po polních i zpevněných cestách, minigolf, plavání, tenis, volejbal – pro všechny aktivity najdete sportoviště v blízkém okolí.
  8. BEZPROBLÉMOVÉ FINANCOVÁNÍ – Svěřte své starosti s financováním Vašeho ideálního bydlení do rukou odborníků. Náš hypoteční makléř s Vámi vybere ten nejvhodnější hypoteční produkt a nabídne Vám celé spektrum výhod.

Lokalita

Projekt Rezidence Krasice, byty a domy, byl navržen, aby dotvořil klidnou lokalitu jihozápadního okraje města Prostějova. Domy vyrůstají v těsném sousedství původní zástavby tvořící částečně rodinné domy a v minulosti postavené nové bytové domy. U domu bude vybudováno parkoviště a na zastávku autobusu je to pouze 50 m. Pěší chůzí do centra Prostějova se dostanete za 20 min. Lokalita je velmi vyhledávaná pro dostatek zeleně, klidné bydlení a blízkost Plumlovské přehrady, jako oázy relaxace, na kterou se pohodlně dostane po cyklostezce. V blizkosti je veškerá občanská vybavenost, jako jsou supermarkety, restaurace, letní občerstvení, základní školy, mateřské školy, poliklinika, nemocnice, aquapark, minigolf a dokonce i kostel. Poblíž domu je dětské hřiště. Vše proto, aby Vaše bydlení bylo komfortní a bylo pro Vás zážitkem.

Byty

Byty jsou umístěny v moderně pojaté pětipodlažní budově s parkovacímí místy v bezpečném prostoru suterénu domu. Veškerá podlaží domu jsou se suterénem propojena výtahem. Všechny byty jsou dostatečně slunné a orietovaná na všechny světové strany. Obzvláště byty ve vyšších podlažích a zejména byty v 5. NP s prostornými terasami mají úžasný výhled na blízký vrch Záhoří a celou Drahanskou vrchovinu. Vzhledem k tomu, že dům je umístěn na konci obytné zóny, tak je v okolí dostatek zeleně z přilehlých polí a zahrad, a tím je zaručen dostatek klidu pro Váš odpočinek a nehrozí riziko, že váš výhled v budoucnu zastínní další výstavba. Byty jsou vybaveny prostornými balkony, lodžiemi, nebo terasami. Většina bytů má šatnu, ke každému bytu je dispozici sklepní box v přízemí nebo suterénu domu. Všechny byty splňují náročné protihlukové normy, takže se Vám bude spát, jako v bavlnce. Díky rozmanitosti uspořádání bytů bude tento projekt vyhovovat zejména těm, kteří neradi slevují ze svých nároků.